مجموعه سلامت ایرانیان بهترین کلینیک در اصفهان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مجموعه سلامت ایرانیان

بهترین کلینیک فیزیوتراپی و درمانی در اصفهان | مرکز بزرگ با هدف تامین سلامت و زیبایی برای ایرانیان

مجموعه سلامت ایرانیان اصفهان، یکی از بهترین و کامل ترین مجموعه های پزشکی و زیبایی در شهر اصفهان به حساب می آید. این مجموعه با ارائه انواع خدمات سلامت و زیبایی توانسته است رضایت مراجعین خود را به بهترین شکل ممکن به دست آورد. مجموعه لاغری، باشگاه بدنسازی، کلینیک فیزیوتراپی، آب درمانی و ماساژ درمانی از مهم ترین خدمات این مجموعه محسوب می شوند. به منظور آشنایی هر چه بیشتر شما با خدمات مجموعه سلامت ایرانیان، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مجموعه سلامت ایرانیان بهترین کلینیک در اصفهان

مجموعه سلامت ایرانیان ؛ خدمات لاغری با دستگاه

در طول سالیان گذشته، سلامت و زیبایی دو مقوله مهم و چالش برانگیز برای همه افراد اعم از مرد و زن بوده است. مواردی مانند داشتن وزن استاندارد و اندامی ایده آل و متناسب، تاثیر بسزایی در بهبود اعتماد به نفس افراد خواهد داشت. این در حالی است که درگیر شدن با زندگی ماشینی و کاهش حجم تحرکات روزانه، باعث شده تا عمده افراد با مشکل تجمع و انباشت چربی در اطراف اندام های خود روبرو شوند. از این رو، افراد دارای اضافه وزن همواره به دنبال روش هایی هستند تا بتوانند چربی های زائد بدن را از بین برده و به اندام ایده آل برسند.

لاغری با دستگاه بهتر است یا با جراحی؟

مسلما هر چه روش از بین بردن و زدودن چربی های اضافی ساده تر باشد، نظر طرفداران بیشتری را نیز به خود جلب خواهد کرد. به همین منظور، در سال های اخیر روش های لاغری مانند جراحی های لاغری و لاغری با دستگاه در صنعت پزشکی ظاهر شده اند. با این حال، به نظر می رسد انتخاب روش های لاغری تهاجمی ممکن است در نهایت، سلامت افراد را به خطر اندازد. برای مثال، جراحی های بای پس معده، اسلیو معده، پلیسه معده و جراحی های ساده تر مانند لیپوساکشن، حالت تهاجمی داشته و دوران نقاهت نسبتا طولانی مدتی خواهند داشت.

از سوی دیگر، ممکن است در اثر انجام روش های لاغری تهاجمی، خطرات و عوارض پیچیده تری از جمله آمبولی ریه زندگی فرد را تهدید نماید. این در حالی است که عدم رعایت رژیم غذایی مناسب و نداشتن برنامه ورزشی مناسب می تواند نتایج حاصل از این روش های طاقت فرسا را عملا از بین ببرد. به این ترتیب، لازم است برای انتخاب بهترین روش لاغری و یا لاغری با دستگاه به دنبال روشی با کمترین عارضه و بهترین نتیجه باشیم.

لاغری با روشهای متفاوت و پیشرفته در مجموعه ایرانیان

کاشت نخ :

لاغری سریع شکم و کاهش سایز سریع به وسیله کاشت نخ مخصوص آب کردن چربیهای بدن

با دستگاه لاغری حرفه ای :

با پیشرفت صنعت پزشکی و انجام مطالعات بیشتر در زمینه بهبود روش های لاغری، دستگاه های متعددی ساخته شدند که به کاهش حجم چربی های اطراف اندام کمک می کنند. دستگاه کرایو تراپی، لیزر لیپولیز، دستگاه رادیوفرکوئنسی، دستگاه اوندا و دستگاه Hiro TT از جمله این دستگاه ها به حساب می آیند. این دستگاه ها بدون نیاز به انجام عمل جراحی و با کمترین تهاجم، سلول های چربی انباشته شده را از بین برده و آن ها را در چرخه متابولیسم بدن قرار می دهند.

این فرآیند کاملا با آنچه در فرایند لیپوساکشن رخ می دهد، متفاوت است. در فرایند لیپوساکشن چربی های خرد شده به کمک کانول دستگاه، از ناحیه تحت درمان خارج می گردد. به همین دلیل، ممکن است باقی ماندن ذرات چربی و جریان یافتن آن ها همراه گردش خون، باعث بروز خطراتی از جمله آمبولی ریه شود.

اما در لاغری با دستگاه های یاد شده، سلول های چربی مرده در چرخه متابولیسم بدن قرار گرفته و یا از طریق فعالیت سیستم ایمنی از بدن دفع می شوند. به همین دلیل، عوارض ناشی از لاغری با دستگاه بسیار کمتر از روش های تهاجمی مانند جراحی معده و یا لیپوساکشن خواهد بود.

مراجعه به یک مرکز تخصصی لاغری که از دستگاه های لاغری متنوع استفاده می کند، شرایط بهینه ای را برای داوطلبان لاغری فراهم می سازد. از سوی دیگر، توانایی تکنسین ها و اپراتورهای دستگاه باید به گونه ای باشد تا بتوانند این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. مجموعه لاغری ایرانیان وابسته به مجموعه ایرانیان از جمله مراکزی به حساب می آید که با استفاده از دستگاه های روز دنیا و با بهره گیری از پرسنل حرفه ای و مجرب، اهداف لاغری افراد را برآورده می سازد.

 

فیزیوتراپی ایرانیان بهترین فیزیوتراپی در اصفهان

ناهنجاری های اسکلتی عضلانی به ناهنجاری های گفته می شوند که در اثر انجام ناصحیح حرکات مختلف از جمله راه رفتن، ایستادن، بلند کردن اجسام، چرخیدن ناگهانی، قرار دادن بدن در وضعیت ناصحیح، وقوع سوانح و تصادفات، آسیب های ورزشی و مواردی از این قبیل ایجاد می گردند. برخی از مهم ترین اختلالات اسکلتی عضلانی عبارت اند از:

 • سندروم تونل کارپال
 • دیسک کمر
 • دیسک گردن
 • دیسک توراسیک
 • آرتریت زانو
 • کیفوز
 • اسکلیوز
 • بیماری پارکینسون
 • بیماری ام اس
 • فلج ناشی از سکته مغزی
 • ناهنجاری های مادرزادی در کودکان
 • انگشت ماشه ای
 • تنگی کانال نخاعی
 • فشردگی عصب دست، پا یا نخاع
 • آسیب روتاتور کاف
 • ناراحتی ها و اختلالات ناشی از انواع عمل های جراحی از جمله جراحی های ارتوپدی
 • فیبرومیالژیا

بروز هر یک از این موارد به درمان های صحیح، اصولی و تخصصی نیاز دارد. لازم به ذکر است که هر گونه تاخیر در درمان این گونه ناهنجاری ها، می تواند کیفیت زندگی افراد را تحت تاثیر قرار دهد.

 

مراجعه به پزشک متخصص ارتوپد در فیزیوتراپی ایرانیان بهترین فیزیوتراپی در اصفهان

به طور کلی، ساختار اسکلتی عضلانی بدن انسان از مجموعه ای از استخوان ها، ماهیچه ها، رباط ها و تاندون ها تشکیل شده است. هر گونه آسیب به قسمت های مختلف سیستم اسکلتی عضلانی، ناراحتی ها و دردهای شدیدی برای فرد به همراه دارد. مراجعه به یک پزشک متخصص ارتوپد در چنین شرایطی اولین گام برای شروع درمان به حساب می آید.

معمولا پزشک متخصص پس از انجام معاینات فیزیکی اولیه، برخی تصویربرداری ها و آزمایش های تخصصی از جمله ام آر آی و سی تی اسکن را تجویز می کند. بر اساس نتایج بدست آمده و تشخیص نهایی، فرایند درمانی فرد آغاز می شود.

عمده مشکلات و ناهنجاری های اسکلتی عضلانی از طریق درمان های غیر تهاجمی و غیر جراحی قابل درمان هستند. به همین دلیل، معمولا پزشک متخصص ارتوپد از طریق تجویز داروهای خوراکی یا تزریقی (استروئیدها) و فیزیوتراپی، به درمان و رفع عوارض این گونه ناهنجاری ها می پردازد.

روش های فیزیوتراپی در مجموعه ایرانیان

یکی از مهم ترین درمان های مکملی که می تواند تاثیر بسزایی در بهبود دردهای ناشی از بیماری های اسکلتی عضلانی داشته باشد، فیزیوتراپی است. از عوارض ناشی از ناهنجاری های اسکلتی عضلانی می توان به گرفتگی ها، رگ به رگ شدن ها و کشیدگی ها اشاره نمود. فیزیوتراپی با کمک روش های مختلفی می تواند این عوارض را درمان نموده و به بهبود کیفیت زندگی افراد کمک نماید. برخی از رایج ترین روش های درمانی فیزیوتراپی عبارت اند از:

 • درمان دستی
 • طب سوزنی
 • ماساژ درمانی
 • انجام تمرینات ورزشی و اصلاحی
 • استفاده از آرتز، بریس و آتل
 • مگنت تراپی
 • لامپ های مادون قرمز
 • کرایو ترپی
 • سرما درمانی و گرما درمانی
 • استفاده از دستگاه TENS

این موارد تنها بخشی از روش های فیزیوتراپی برای درمان اختلالات و ناهنجاری های اسکلتی عضلانی به حساب می آیند. این نکته را در نظر داشته باشید که علیرغم مفید بودن درمان فیزیوتراپی، در صورت عدم مهارت کافی فیزیوتراپیست نباید نتیجه مناسبی را از درمان انتظار داشت.

در واقع، در بسیاری از موارد تبحر ناکافی فیزیوتراپیست یا تکنسین دستگاه فیزیوتراپی می تواند عوارض حادتری برای فرد در پی داشته باشد. به این ترتیب، در انتخاب یک مرکز فیزیوتراپی معتبر باید به نکاتی مانند مهارت و تخصص فیزیوتراپیست و بهره گیری از پرسنل و تکنسین های حرفه ای، توجه ویژه داشت.

کلینیک فیزیوتراپی ایرانیان به عنوان زیر مجموعه اصلی مجموعه ایرانیان از جمله مراکزی به حساب می آید که ضمن استفاده از دستگاه های روز و پیشرفته، زیر نظر بهترین فیزیوتراپیست ها به درمان بیماران می پردازد. دکتر مهدی صدیقی یکی از بهترین و شناخته شده ترین فیزیوتراپیست های کشور هستند که وظیفه مدیریت کلینیک و نظارت بر عملکرد تکنسین ها را بر عهده دارند.

مجموعه سلامت ایرانیان ؛ آب درمانی ایرانیان

بسیاری از افرادی که به دلایل مختلف، تحت عمل های جراحی قرار می گیرند و یا در اثر سوانح و تصادفات دچار مشکلات جسمی می شوند، تا مدت ها نمی توانند فعالیت های روزمره خود را به خوبی انجام دهند. برای این گونه افراد، انجام فیزیوتراپی با روش های مناسب امری لازم و ضروری است. با این حال، گاهی شدت جراحت و یا آسیب به اندازه ای است که شخص نمی تواند به راحتی راه برود و یا حرکت کند. در نتیجه، انجام تمرینات فیزیوتراپی برای وی دشوار است و درد شدیدی را به همراه خواهد داشت.

 انجام فیزیوتراپی در آب، درمان را برای بیمار ساده تر می سازد. در اصل، هنگامی که فرد در آب قرار گرفته و شناور می شود، احساس بی وزنی کرده و فشار کمتری بر اندام او وارد می آید. بنابراین حرکت دادن دست، پا و یا راه رفتن در آب بسیار ساده تر خواهد شد.

 

تفاوت استخر آب درمانی با استخر معمولی

فیزیوتراپی در آب را تحت عنوان آب درمانی نیز می شناسند. استخر آب درمانی با استخرهای معمولی تفاوت دارد. پیش از این اشاره کردیم که داوطلبان آب درمانی افرادی هستند که توانایی های حرکتی نسبتا محدودی دارند. بنابراین لازم است در تهیه استخر آب درمانی برخی تجهیزات کمکی در نظر گرفته شود. برای مثال، استفاده از دستگیره های کمکی باعث می شود تا افراد در حین حرکت بتوانند تعادل خود را حفظ کنند. این مساله برای سالمندان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

همچنین برای مواردی که فرد نمی تواند به طور معمول از دستگاه هایی مانند تردمیل استفاده کند، استفاده از آن دستگاه در آب یک روش جایگزین مناسبی خواهد بود.

تاثیر آب درمانی بر وضعیت روحی افراد در بهترین فیزیوتراپی در اصفهان

آب درمانی یا فیزیوتراپی در آب علاوه بر کاهش درد و بهبود ناهنجاری های اسکلتی عضلانی، به بهبود شرایط روحی بیماران نیز کمک می کند. عمده بیمارانی که مشکلات حرکتی شدیدی دارند، نمی توانند به صورت مستقل فعالیت های روزمره خود را انجام دهند. همین مساله می تواند تا حد زیادی بر اعتماد به نفس آن ها تاثیر منفی بگذارد. به این ترتیب، تجدید قوا و نشاط حاصل از آب درمانی می تواند اثرات منفی ناشی از ناتوانی و بیماری را تا حد زیادی بر طرف نماید.

در سال های اخیر مجموعه آب درمانی ایرانیان زیر نظر فیزیوتراپی ایرانیان از بهترین مراکز فیزیوتراپی در اصفهان در حال فعالیت بوده است. این مجموعه با بهره گیری از دستگاه ها و تجهیزات درمانی روز دنیا، شرایط مناسبی را برای درمان بیماران فراهم نموده است. چنانچه به دنبال تجربه خوبی از آب درمانی و فیزیوتراپی در آب هستید، مجموعه آب درمانی ایرانیان بهترین امکانات را رد اختیار شما خواهد گذاشت.

ماساژ درمانی ایرانیان در بهترین فیزیوتراپی در اصفهان

در سال های اخیر، استفاده از روش های نوین برای رفع گرفتگی های عضلانی بسیار رواج پیدا کرده است. یکی از مهم ترین و کاربردی ترین روش هایی که می تواند به بهبود عملکرد بافت های نرم بدن کمک کند، ماساژ درمانی است. ماساژ درمانی باعث می شود تا گردش خون در بافت های نرم بدن افزایش پیدا کرده و اکسیژن رسانی به این بافت ها بهبود یابد. به همین دلیل گرفتگی های عضلانی که عمدتا در اثر هایپوکسی و یا کمبود اکسیژن و یا فعالیت های شدید ایجاد شده اند، به خوبی درمان می گردند.

نکته ای که باید به آن توجه شود این است که علی رغم مزیت های فراوان ماساژ درمانی، در صورتی که این نوع درمان توسط افراد غیر متخصص انجام گیرد می تواند سلامت جسمانی و عضلانی افراد را به خطر اندازد. به همین منظور، چنانچه افراد قصد انجام ماساژ درمانی را دارند لازم است به دنبال مراکزی باشند که به صورت تخصصی به انجام این درمان می پردازند.

انجام ماساژ به روش های مختلفی امکان پذیر است که برخی از مهم ترین آن ها عبارت اند از:

 • ماساژ سوئدی
 • ماساژ تایلندی
 • ماساژ شیاتسو
 • ماساژ بافت عمیق
 • ماساژ دوران بارداری
 • ماساژ انتشار میوفاسیال
 • ماساژ با سنگ داغ
 • ماساژ نقطه ماشه ای
 • ماساژ با روش رها سازی بافت نرم
 • ماساژ کرانیو ساکرال

هر یک از این روش ها به سهم خود در بهبود شرایط عضلانی افراد موثر هستند. برخی از روش های ماساژ درمانی نیز برای افزایش زیبایی و سلامت پوست مناسب خواهند بود. برای مثال، انجام ماساژهای ملایم در ناحیه سر و گردن، باعث بهبود گردش خون در ناحیه شده و اکسیژن رسانی به سلول های پوستی را بهبود می بخشند. همین مساله، سلامت پوست صورت را تضمین کرده و منجر به شادابی پوست خواهد شد.

ویژگی های محیط ماساژ درمانی

محیطی که برای ماساژ درمانی انتخاب می شود باید کاملا بهداشتی باشد. به طور خاص، در شرایط بحرانی مانند شیوع بیماری کرونا لازم است از محیطی استریل برای انجام ماساژ درمانی استفاده گردد تا از انتقال بیماری به مراجعین، پیشگیری به عمل آید. همچنین لازم است فرد در حین ماساژ درمانی آرامش کافی داشته باشد تا از مزایای روانی ماساژ نیز بهره مند شود. به این ترتیب، رعایت سکوت و یا استفاده از یک موسیقی ملایم و آرام به اثربخشی هر چه بهتر ماساژ درمانی کمک خواهد کرد.

مراجعه به یک مرکز ماساژ درمانی حرفه ای و تخصصی باعث می شود تا افراد به همه این اهداف دست پیدا کنند. مجموعه ماساژ درمانی ایرانیان با وجود مجرب و حرفه ای ترین ماسورهای خانم و آقا، از تخصصی ترین مرکز ماساژ در اصفهان به حساب می آید. انجام ماساژ درمانی توسط افراد متخصص و آموزش دیده باعث می شود تا درمان با ماساژ به بهترین شکل ممکن برای بیماران و متقاضیان انجام گیرد.

امروزه با توجه به افزایش تمایل افراد برای حضور در باشگاه های ورزشی، تعداد زیادی از این باشگاه ها در سطح شهر و کشور در حال فعالیت هستند. با این حال، تعداد باشگاه هایی که به کمک ابزارها و دستگاه های روز دنیا، خدمات ورزشی را به داوطلبان ارائه دهنده محدود است. حرفه ای بودن تیم ایرانیان نیز در رسیدن به نتیجه دلخواه بسیار موثر است.

 

ویژگی های محیط باشگاه

نکته دیگری که باید در انتخاب یک باشگاه ورزشی به آن توجه شود، بهداشتی بودن، امن بودن و شاد بودن محیط باشگاه است. این مساله به طور خاص در دوران همه گیری بیماری کرونا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در واقع، حضور در یک باشگاه ورزشی با محیط سالم و بهداشتی، علاوه بر حفظ توازن و زیبایی اندام، از بیمار شدن ورزشکاران نیز جلوگیری به عمل می آورد.

ارائه رژیم غذایی مناسب

یکی از مهم ترین خدماتی که یک باشگاه بدنسازی استاندارد به ورزشکاران خود ارائه می دهد، تنظیم رژیم غذایی مناسب برای آن ها است. در واقع، مربیان ورزشی بر اساس وضعیت وزن و سایز افراد، انواع مختلفی از رژیم ها را می توانند برای آن ها در نظر بگیرند. رژیم کاهش وزن، رژیم افزایش وزن، رژیم کم کالری، رژیم کم سدیم، رژیم کتوژنیک، رژیم پروتئینی و رژیم بدون گلوتن از جمله این رژیم های غذایی به حساب می آیند.

تنوع کلاس های آموزشی

یک باشگاه ورزشی مجهز باید بتواند زمینه برگزاری انواع کلاس ها از جمله کلاس بدنسازی، یوگا، فیتنس، ایروبیک، کراس فیت، زومبا، پیلاتس، تای چی، تی آر ایکس، سی ایکس، هیپ هاپ، ایرو هیپ هاپ و مانند آن ها را فراهم آورد.

خدمات رفاهی باشگاه

در باشگاه ورزشی ایرانیان، علاوه بر خدمات ورزشی خدمات رفاهی برای رفاه حال مراجعین عزیز فراهم گردیده است. انجام خدمات لاغری زیر نظر مربیان حرفه ای، ارائه انواع خدمات پزشکی، بهره مندی از سونای خشک و بخار، استخر، آب درمانی، لاغری و زیبایی از جمله خدماتی هستند که یک باشگاه مجهز و کامل به افراد ارائه می دهد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]