روش های جدید فیزیوتراپی

روش های جدید فیزیوتراپی

بهترین روش های فیزیوتراپی کدامند؟

فیزیوتراپی یک تخصصی خاص برای درمان افرادی است که دارای محدودیت هایی در تحرک و عملکرد جسمی خود دارند است .

انواع خدماتی که در درمان در منزل انجام می شود ، توسط متخصصین فیزیوتراپی انجام می شود .

متخصصین وضعیت بیمار را مورد بررسی قرار می دهند و در بازیابی حداکثر تحرک و استقلال به ان ها کمک می کنند .

 

مزایای فیزیوتراپی

فیزیوتراپی مزایای زیادی دارد از جمله :

. بهبود تحرک و حرکت اندام ها

. بهبود اسیب دیدگی ها

. در بیشتر موارد جلوگیری از انجام عمل جراحی

. مدیریت بیماری و شرایط پزشکی مرتبط با سن

. درمان درد بدون نیاز به دارو

 

روش های جدید فیزیوتراپی

بهترین روش های فیزیوتراپی کدامند؟

 

فیزیوتراپی یک تخصصی خاص برای درمان افرادی است که دارای محدودیت هایی در تحرک و عملکرد جسمی خود دارند است .

انواع خدماتی که در درمان در منزل انجام می شود ، توسط متخصصین فیزیوتراپی انجام می شود .

متخصصین وضعیت بیمار را مورد بررسی قرار می دهند و در بازیابی حداکثر تحرک و استقلال به ان ها کمک می کنند .

 

مزایای فیزیوتراپی

فیزیوتراپی مزایای زیادی دارد از جمله :

. بهبود تحرک و حرکت اندام ها

. بهبود اسیب دیدگی ها

. در بیشتر موارد جلوگیری از انجام عمل جراحی

. مدیریت بیماری و شرایط پزشکی مرتبط با سن

. درمان درد بدون نیاز به دارو

 

فیزیوتراپی

انواع فیزیوتراپی:

 

به خودی خود دارای انواع مختلفی از روش های درمانی در فیزیوتراپی وجود دارد که بر اساس کاربر به موارد زیر می توان اشاره کرد .

ارتوپدی:

صدمات اسکلتی در قسمت های عضلانی ، استخوان ، رباط و تاندون ها را ارزیابی و درمان می کند .

سالمندان:

افراد سالمندی که دارای بیماری های خاصی مثل پوکی استخوان ، اسیب مغزی ، فلج مغزی ، بیماری اسکلروز متعدد و اسیب های نخاعی و ….

بسیار کمک می کند .

قلبی و عروقی و ریوی:

افراد مبتلا به برخی شرایط قلبی ریوی و بیمارهایی که تحت جراحی قلب قرار گرفته اند با این روش میتوانند استقامت بدنی بیمار را افزایش دهند .

یخ درمانی:

یک روش عالی برای کاهش جریان خون و کاهش تورم ، التهاب ، درد است که باید به صورت غیر مستقیم روی قسمت گذاشته شود .

گرما درمانی:

بیماری که جراحت دارد می تواند برای درمان کیسه های اب داغ یا اب گرم را روی بدن خود قرار دهد .

این کار باعث افزایش جریان خون به بافت های اسیب دیده شده و در نتیجه باعث تسکین درد خواهد شد .

تحریک الکتریکی:

در این نوع ، جریان بدون درد الکتریسیته از طریق پوست به اعصاب مورد نظر فرستاده می شود .

جریان الکتریسیته باعث گرما شده و در تسکین درد و رفع خشکی مفاصل مفید است .

شل کردن میوفاسیل:

فاسیا ، پوششی از بافت همبند است که عضلات ، استخوان و اعضای بدن محافظت می کند .

فشار ناشی از اسیب یا حالت نا مناسب بدن باعث تنگ شدن فاسیا می شود که موجب شده عضلات و استخوان ها از جای خود خارج شده و باعث درد شود .

فیزیوتراپ با استفاده انگشتان ، ارنج ، کف دست و …. برای کشیدن فاسیا استفاده می کند .

روش های جدید فیزیوتراپی

روش های جدید فیزیوتراپی در دنیا

فیزیوتراپی چیست؟

در این قسمت خلاصه کوتاهی در مورد علم  فیزیوتراپی و مفهوم فیزوتراپی خواهیم پرداخت .فیزیوتراپی شیوه‌ای از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی-ماهیچه‌ای-اسکلتی با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر است. در این روش‌ها از ورزش، نور، پرتوهای فرابنفش و فروسرخ، گرما و جریان برق استفاده می‌شود. فیزیوتراپی حیطه‌ای از پزشکی است که هدف آن پیشگیری از بیماری‌ها، درمان، توان‌بخشی، بالا بردن سطح سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد است.

واژهٔ فیزیوتراپی از «فیزیو» (= فیزیولوژیک، جسمانی و طبیعی) و «تِراپی» (= درمان) ساخته شده‌است. در بعضی از منابع، واژهٔ اصلی‌ای که کلمهٔ «فیزیوتراپی» ازآن گرفته شده‌است، physiological therapeutics می‌باشد. البته مداخلات درمانی در فیزیوتراپی بخش کوچکی از عملیات آن محسوب می‌شود. در فیزیوتراپی، هدف ارتقای عملکرد جسمانی بدن است. البته،با توجه به تداخل و ارتباط زیاد سیستم‌های بدن، درمان‌های فیزیوتراپی که توسط فیزیوتراپیست انجام می‌شود، مستقیم یاغیر مستقیم، باعث بهبود عملکرد دستگاه فیزیولوژیک نیز می‌شود؛ مثلاً فیزیوتراپی دستگاه تنفسی موجب بهبود درصد گازهای خون (دی‌اکسید کربن و اکسیژن) و تغییر میزان اسیدیتهٔ خون می‌شود،که به نوبهٔ خود،می‌تواند باعث بهبود سطح هوشیاری  گردد.

 فیزیوتراپیست کیست ؟

فیزیوتراپیست به  فردی می گویند  که این کار را انجام می دهد و ارتباط نزدیکی با پزشک متخصص دارد. این وظیفه فیزیوتراپ است که با بررسی علایم بیماران و وضعیت سلامتی آنها، مشکل بیمار را تشخیص داده و کار خود را آغاز کندفیزیوتراپیست . برنامه های توانبخشی را بر روی بیماران در طی جلسات مختلف انجام می دهد و روند پیشرفت بیمار در طی جلسات مختلف را بررسی می کند.

ماهیت فرایند های فیزیوتراپی

فیزیوتراپی، عملی است که تنها توسط یا با هدایت و نظارت یک فیزیوتراپیست صورت می‌گیرد و شامل : بررسی، تشخیص، برنامه ریزی درمانی، مداخله و ارزیابی است. همچنین ویژگی‌های فیزیوتراپی به سه دیدگاه بیمار نگر)Holistic(، غیر تهاجمی و دیدگاه سلامت ‌نگر تقسیم می شود.

بررسی (Assessment)

شــامـل معـاینـه ‌انفـرادی و گـروهـی نقـص‌هـای بـالقـوه یـا بـالفعـل، محـدودیـت‌ هـای عملکردی، ناتوانایی‌ها، یا سایر مشکلاتی که توسط گرفتن تاریخچه، غربال‌گری و همچنین با استفاده از آزمایش‌های خاص و اندازه گیری و ارزیابی نتایج معاینات از طریق آنالیز آن ها در چارچوب یک فرایند منطقی بالینی می‌توان به آن پی برد.

تشخیص (Diagnosis)

از معاینات و ارزیابی آن ها به دست می‌آید و بیانگر نتیجه حاصل از فرایند منطقی بـالـیـنـی اسـت. تـشـخـیـص مـمـکـن اسـت بـه صورت نقص حرکتی بیان شود یا شامل دسته‌های گوناگونی از آسیب‌ها، محدودیت‌های حرکتی، توانایی‌ها، ناتوانایی‌ها یا سندرم‌ها باشد.

برنامه ریزی (Planning)

برنامه ریزی با تعیین نیاز به مداخله آغاز می‌شود و معمولا به ایجاد برنامه‌ای برای مداخله ختممیشود که شامل اهداف نهایی قابل اندازه گیری که با خانواده بیمار یا فردی که از وی مراقبت می‌کند، قابل بحث است.

 

مداخله (Intervention)

مداخله ها انجام می‌شوند و برای رسیدن به اهداف توافق شده تغییر می‌یابند و می‌تواند شامل: درمان با دست،بهبود حرکتی، استفاده از وسایل فیزیکی، مکانیکی و الـکتریکی- درمانی، آموزش عملکرد، فراهم کردن وسایل کمکی و نحوه استفاده از آن‌ها، راهنمایی و ارائه مشورت به بیمار، مستند سازی، هماهنگی و ارتباطات باشد. مـداخـلات هـمـچـنـیـن مـمـکن است با هدف پیشگیری از آسیب‌ها، محدودیت‌های حرکتی، ناتوانی‌ها یا صدمات صورت گیرندکه در این صورت شامل بهبود و حفظ سلامتی، کیفیت زندگی و توانایی در تمام سنین و جمعیت‌ها است.

ارزیابی (Evaluation)

ارزیابی مستلزم انجام دوباره معاینات با هدف ارزیابی نتایج حاصل است. نقش فیزیوتراپیست در حوادث پیش‌‌بینی نشده وقوع حوادث وسیع با تلفات انسانی نیاز به آمادگی قبلی و مدیریت در هنگام وقوع حادثه را  دارد. لذا تمامی اعضای گروه‌های پزشکی باید آمادگی لازم جهت مقابله با وقوع حوادث پیش‌‌بینی نشده و عواقب آن را داشته باشند.  یکی از اعضای گروه پزشکی که از ابتدا در تمامی طول حادثه ‌تا توانبخشی حضور مستمردارد، فیزیوتراپیست است. حوادث غیرمترقبه به لحاظ زمانی به سه مقطع تقسیم می شود که تمامی گروه‌های پزشکی باید برای آن برنامه داشته باشند.فیزیوتراپیست‌ها نیز برای این مقاطع زمانی دارای برنامه خاصی هستند.
در محل: ‌حضور در محل که به دو مرحله زمانی۲۴ ساعت اولیه و پس از آن تقسیم میشود. امداد و نجات آسیب دیدگان، ارزیابی آسیب‌های جسمی حادثه دیدگان، ارزیابی سامانه تنفسی- قلبی، مدیریت تخلیه بیمار و حمایت از دیگر اعضای گروه‌های پزشکی در صورت وقوع تروما از وظایف فیزیوتراپیست در این مرحله ‌است.

 1. در بیمارستان:‌ حضور در بیمارستان است، سینه ای‌، تقویت عضلانی، کنترل درد از اهم وظایف فیزیوتراپیست است.
 2.  پس از بیمارستان: ‌کمک به بیمار جهت به دست آوردن توانایی ادامه زندگی با کیفیت ‌ مناسب است. همچنیـن ‌در زمـان حضـور فیـزیـوتـراپیسـت در بیمـارستـان منطقه حادثه دیده، این فیزیوتراپیست دارای وظایف خاصی است که باید آن را اجرا کند.

این وظایف شامل موارد زیراست:

 • قبل ازوقوع: چیدمان مناسب بخش وکاهش آسیب به بیماران ناشی از پرتاب اجسام،آموزش و تهیه تجهیزات مناسب برای زمان حادثه
 • حین وقوع: تخلیه بخش فیزیوتراپی
 • بعداز وقوع: حضور مستمر در بخش‌های بستری، اعزام به ناحیه جایگاه درمان فیزیوتراپی فیـزیـوتـراپـی یکـی از بخـش‌هـای اسـاسی در سـیـسـتــم‌هــای ارائــه دهنـده خـدمـات مـرتبـط بـا سـلامـت اسـت. فـیـزیـوتـراپـیـسـت‌هـا بـه شـکـلی مستقل از سـایـر افـرادی کـه خدمات مرتبط با ســـلامـــت ارائـــه مـــی‌دهــنـــد و بـــر طـبــق اصــول بـرنـامـه‌هـای بـازتـوانـی و نـوتـوانی، برای احیای دوباره عملکرد و کیفیت بهتر زندگی در افرادی کـه بدون حرکت هستند یا نقص‌های حرکتی دارنـد، بـه کـار مـی‌پـردازنـد. فـیـزیـوتـراپـیـست‌ها ممکن است درگیر یکی از اهداف زیر شوند.‌بـهـبـود و حـفـظ سـلامتی اشخاص و کل جامعه جلوگیری از آسیب‌ها و محدودیت‌های عملکردی و ناتوانی‌ها در افرادی که در معرض خــطـــرتــغــیــیـــر رفــتـــارهـــای حــرکـتــی بــه دلـیــل فاکتورهای مرتبط با سلامتی یا پزشکی، عوامل تنش زای اجتماعی- اقتصادی و شیوه زندگی، قرار دارند.

 

ایرانیان بهترین مرکز فیزیوتراپی

انـجــام مــداخـلــه‌هــا بــرای احـیــای دوبــاره تـمـامـیـت سیستم‌های اساسی بدن و مورد نیاز برای حرکت، افزایش عملکرد و بهبودی مجدد، به حداقل رساندن عدم ظرفیت مربوطه، و بهبود کیفیت زندگی در افراد و گروه‌هایی است که در اثـــر آســیـــب‌هـــا، مـحــدودیــت‌هــای حــرکـتــی و ناتوانی‌ها دچار مشکلات حرکتی شده اند. فـیـزیـوتـراپـیـسـت ممکن است در مکان‌های گــونــاگــونـی بـرای رسـیـدن بـه اهـدافـش بـهکـار بپردازد. درمان و بازتوانی معمولا در جامعه و مراکز مــراقبتـی حـاد انجـام مـی‌شـود کـه ممکـن اسـت شامل موارد زیر باشد، اما تنها به آن ها محدود نمی‌شود.

 • آسایشگاه‌ها
 • بیمارستان‌ها
 • مراکز نگهداری
 • مراکز بازتوانی و اقامتگاه‌ها
 • مطب/ کلینیک‌های خصوصی فیزیوتراپی
 • درمانگاه بیماران سرپایی
 • مراکز اجتماعی: مراکز مراقبت های مرتبط با سلامتی اولیه، خانه‌های اشخاص

بهترین فیزیوتراپی اصفهان

مجموعه سلامت ایرانیان دارای تخصصی ترین و بهترین فیزیوتراپی اصفهان با پیشرفته ترین تجهیزات و حرفه ای ترین متخصصان این حوزه، خدمات فیزیوتراپی با بالاترین کیفیت و بر اساس بروزترین متدهای درمانی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته فیزیوتراپی ارائه می شود.

فیزیوتراپی حرفه مراقبت های بهداشتی اولیه است که سلامتی، تحرک و عملکرد مستقل را ارتقا می دهد. فیزیوتراپیست ها درک پیشرفته ای از نحوه حرکت بدن، چه چیزی آن را از حرکت خوب باز می دارد و چگونه می توان تحرک را بازگرداند، دارند.

متخصصان ما در فیزیوتراپی ایرانیان تخصصی ترین و بهترین فیزیوتراپی در اصفهان از تکنیک های حرفه ای مبتنی بر آموزش، علم و تحقیقات پیشرفته برای همکاری با بیماران برای دستیابی به اهدافی مانند توانایی راه رفتن و حرکت آزادانه پس از آسیب، بازیابی تحرک پس از بیماری یا جراحی، مدیریت بیماری های مزمن مانند آرتریت استفاده می کنند.

روند کار فیزیوتراپیست در بهترین فیزیوتراپی اصفهان:

شما با شما همکاری خواهد کرد تا یک برنامه درمانی برای شرایط یا آسیب شما تنظیم کند تا بتوانید به انجام فعالیت هایی که دوست دارید و زندگی که به آن عادت کرده اید بازگردید. فیزیوتراپیست ها با مراجعین در هر سنی و با طیف وسیعی از شرایط بهداشتی کار می کنند. خواه فقط کمک به مدیریت درد و توانبخشی باشد، آسیب حاد مانند رگ به رگ شدن مچ پا، یا مدیریت شرایط مزمن مانند دیابت یا بیماری قلبی، فیزیوتراپیست می تواند کمک کند. همچنین، به خاطر داشته باشید که فیزیوتراپی به توانبخشی آسیب و اثرات بیماری یا ناتوانی محدود نمی شود

فیزیوتراپیست همچنین آموزش و مشاوره برای ارتقای سلامت، پیشگیری از بیماری و آسیب ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا استاندارد زندگی و تحرک خود را پس از اتمام درمان حفظ کنید. فیزیوتراپیست ها شما را مادام العمر در حرکت نگه می دارند.

فیزیوتراپی در درجه اول برای بهبود تحرک افراد طراحی شده است. فیزیوتراپی برای افرادی که اخیراً دچار آسیب عضلات و مفاصل شده اند بسیار مفید است. فیزیوتراپیست یک متخصص مراقبت های بهداشتی آموزش دیده در دانشگاه است که می تواند یک مشکل اسکلتی عضلانی و یا عصبی-عضلانی در بدن را با استفاده از یک روش درمانی یکپارچه درمان کند.

وجود بهترین متخصصین فیزیوتراپی، ارتوپدی، تکارتراپی، تمرین درمانی، ماساژ و آب درمانی در بهترین فیزیوتراپی اصفهان

فیزیوتراپی ایرانیان به عنوان مدرن ترین، پیشرفته ترین و بهترین کلینیک فیزیوتراپی ارائه دهنده خدمات فوق تخصصی درمانی به بیماران داخل و خارج از کشور (توریسم درمانی) میباشد.

انواع خدمات فیزیوتراپی، لیزر تراپی، الکترو تراپی، منوال تراپی، آب درمانی و استخر، باشگاه بدنسازی و ورزشی ویژه بانوان و آقایان عزیز میباشد.

فیزیوتراپی دست و شانه، فیزیوتراپی زانو، فیزیوتراپی لگن و ران، فیزیوتراپی مچ پا، فیزیوتراپی پا، فیزیوتراپی ستون فقرات و فیزیوتراپی ویژه سالمندان، خانمهای باردار، کودکان، فیزیوتراپی ناشی از عارضه های سکته مغزی ، فیزیوتراپی ویژه جهت بیماران مبتلا به سرطان و کلینیک لاغری و زیبایی، درمان و تسکین درد میباشد. بهترین و مجرب ترین جراحان ارتوپد، فیزیوتراپیست متخصص، کادر درمانی ویژه در مجموعه ایرانیان فعالیت دارند.

اولین مرکز توریسم درمانی در اصفهان

مجموعه سلامت ایرانیان برای اولین بار در کشور به عنوان مرکز فوق تخصصی و بین المللی در زمینه فیزیک درمانی و ارتوپدی اقدام به جذب و درمان بیماران خارج از کشور نموده است. فیزیوتراپی ایرانیان متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران با تجربه، دلسوز و متخصص تمام تلاش خود را جهت درمان انواع درد، بهبودی و سلامتی به کار میبرد.

 

اولین مرکز درمان بدون جراحی و بهترین فیزیوتراپی اصفهان

 اولین مرکز درمان بدون جراحی در ایران مجموعه سلامت ایرانیان میباشد. این مجموعه با هدف ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به عنوان اولین مرکز بین‌المللی ارتوپدی، درد و ستون فقرات در ایران فعالیت خود را آغاز نموده است.

اهداف فیزیوتراپی ایرانیان:

 • ارتقاء سطح دانش عمومی جامعه جهت انتخاب بهترین خدمات درمانی
 • ایجاد یک استاندارد مشخص جهت ارائه‌ی خدمات به مراجعه کنندگان
 • ارائه‌ی خدمات به شما عزیزان در بالاترین سطح استانداردهای درمانی و تشخیصی.

ارتقای عملکرد و توان جسمانی بدن:

با توجه به ارتباط زیاد سیستم های بدن درمان های فیزیوتراپی به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم باعث بهبود عملکرد دستگاه فیزیولوژیک می شود.

به عنوان مثال: فیزیوتراپی دستگاه تنفسی باعث بهبود و تنظیم درصد گازهای خون نظیر اکسیژن و دی اکسید کربن و تغییر در میزان اسیدیته خون می شود این ها خود نیز باعث بهبود میزان هشیاری می شود.

متخصصین فیزیوتراپ ، تمرینات فیزیوتراپی را به منظور درمان بیماران استفاده می کنند.

نقش فیزیوتراپیست در فیزیوتراپی چیست :

فیزیوتراپیست به عنوان یک درمانگر شناخته می شود ، حرکت شناسی و فیزیولوژی حرکت اهمیت بسیار زیادی دارد چون فیزیوتراپی درمان جسمانی و فیزیولوژِک بیماری ها می باشد.

توانایی حرکت درمانی و انجام مهارت های دستی اصلی ترین تخصص و هنر فیزیوتراپیست می باشد که به منظور درمان ، توانبخشی و پیشگیری بسیاری از بیماری ها بکار می رود.

فیزیوتراپیست ها به کمک عوامل فیزیکی و مکانیکی ، تمرینات طبی و تکنیک های خاص با آگاهی کامل از آناتومی مفاصل و عضلات ، حرکت شناسی ، فیزیولوژی اعصاب و الکتروتراپی به درمان اختلالات عضلانی ، عصبی و اسکلتی می پردازند.

اهداف فیزیوتراپی چیست :

فیزیوتراپی در اکثر بیماری ها و اختلال های دستگاه عضلانی ، دستگاه عصبی و دستگاه اسکلتی  کاربرد دارد، اهداف فیزیوتراپی با توجه به نوع بیماری یا اختلال زمینه ای متفاوت است.

فیزیوتراپیست با به حداقل رساندن عوارض بیماریها و درمان بیماریها و نیز از بین بردن عوامل محدود کننده و ناتوان کننده در جهت مستقل نمودن بیمار در طول زندگی تلاش و به طور خلاصه هدف فیزیوتراپی مستقل نمودن بیمار در طول زندگی می باشد.

به طورکلی اهداف فیزیوتراپی چیست :

 • کاهش و بهبود تورم و التهاب
 • کاهش درد های مفصلی و عضلانی
 • بهبود حرکت مفاصل
 • کمتر شدن اسپاسم عضلانی
 • تقویت عضلات
 • تسریع در پروسه ترمیم بافتی
 • جلوگیری از آسیب مجدد ازطریق آموزش به جامعه ، بیمار و خانواده
 • جلوگیری از آتروفی و ضعف عضلانی
 • بهبود فعالیت دستگاه تنفسی
 • افزایش انعطاف پذیری
 • حمایت روحی ، افزایش انگیزه و تقویت اراده
 • استقلال و بهبود سریع تر بیمار جهت بازگشت به فعالیت های روزمره
 • افزایش کارایی دستگاه قلبی عروقی

کاربردهای فیزیوتراپی چیست ( فیزیوتراپی چیست ) :

 • فیزیوتراپی در ارتوپدی
 • فیزیوتراپی در سوختگی ها
 • فیزیوتراپی در بیماری ها و اختلالات دستگاه عصبی مرکزی (CNS)
 • فیزیوتراپی در میوپاتی ها و گروه میاستنی
 • فیزیوتراپی در بیماری ها و اختلالات دستگاه عصبی محیطی (PNS)
 • فیزیوتراپی در بیماری های قلبی عروقی
 • فیزیوتراپی در بیماری های روماتیسمی
 • فیزیوتراپی در جراحی ها
 • فیزیوتراپی در بیماری های تنفسی
 • فیزیوتراپی در مشکلات زنان و زایمان
 • فیزیوتراپی در آسیب های ورزشی
 • فیزیوتراپی در اطفال و کودکان
 • فیزیوتراپی چیست

آیا دچار مشکلات حرکتی هستید یا درد زیادی را تحمل می‌کنید؟

فیزیوتراپی می‌تواند به بهبود تحرک و دردهای شما کمک کند.

پاسخی کامل به سؤال فیزیوتراپی چیست؟

بهترین فیزیوتراپی در اصفهان
اتاق کودک ایرانیان
استخر فیزیوتراپی ایرانیان
مجموعه سلامت ایرانیان فیزیوتراپی ایرانیان بهترین فیزیوتراپی در اصفهان
بخش لیزر فیزیوتراپی ایرانیان
بهترین فیزیوتراپی در اصفهان

کاربرد فیزیوتراپی ایرانیان تخصصی ترین و بهترین فیزیوتراپی اصفهان در درمان انواع درد و بیماری ها

 1. بیماری های ارتوپدی مانند شکستگی استخوان ها و در رفتگی مفاصل، جراحی های ارتوپدی، مشکلات ستون فقرات، اختلالات و ناهنجاری های مادرزادی، آرتروز مفاصل و …
 2. بیماری های روماتیسمی مانند آرتریت روماتوئید، اسپوندیلیت آنکیلوزان، بورسیت ها و تاندونیت ها و …
 3. بیماری های مغز و اعصاب مانند سکته مغزی، ام اس و …
 4. بیماری ها و اختلالات مادرزادی مانند فلج مغزی، فلج اطفال، فلج لب و …
 5. بیماری های زنان مانند برخی عفونت ها و مشکلات مربوط به لگن و تخمدان ها، چسبندگی رحم، کمر دردهای دوران بارداری و …
 6. بیماری های پوستی مانند سوختگی های شدید
 7. بیماری های قلبی و تنفسی و بازتوانی ریه
 8. فیزیوتراپی کرونایی برای بیماران مبتلا به کرونا
 9. عوارض و بیماری های دوران سالمندی
 10. آب درمانی بهترین ورزش برای سالمندان
 11. آسیب های ورزشی

هدف فیزیوتراپی ایرانیان کاهش درد و کمک به عملکرد، حرکت و زندگی بهتر است.

کلینیک فوق تخصصی سلامتی، درمانی و فیزیوتراپی ایرانیان ،  بهترین فیزیوتراپی در اصفهان


به طور کلی، مجموعه سلامت ایرانیان شامل کلینیکها و بخش های درمانی :

کلینیک فیزیوتراپی ایرانیان

باشگاه بدنسازی ایرانیان

کلینیک لاغری و زیبایی ایرانیان

استخر آب درمانی ایرانیان

فروشگاه اینترنتی محصولات طبی و پزشکی  

فیزیوتراپی ایرانیان ، طی سال ها فعالیت همیشه در تلاش است تا خدمات زیر را ارائه نماید.

الکتروتراپی ، تکارتراپی ، مگنت تراپی ، فیزیوتراپی ورزشی ، لیزرتراپی ( لیزر پرتوان ) ، اولتراسوند US ،  فیزیوتراپی کمر ، فیزیوتراپی زانو ، فیزیوتراپی دست ، فیزیوتراپی گردن ، فیزیوتراپی سکته مغزی ، فیزیوتراپی پارکینسون ، فیزیوتراپی پا ، فیزیوتراپی درد پاشنه پا ، فیزیوتراپی خارپاشنه ،  فیزیوتراپی ACL ، فیزیوتراپی کف لگن ، فیزیوتراپی بارداری ، فیزیوتراپی کودکان ، ماساژ درمانی ، باشگاه ورزشی ، آب درمانی و …

شماره تماس فیزیوتراپی ایرانیان – بهترین فیزیوتراپی در اصفهان    ۰۳۱۹۱۶۲۰۰۰۲