خدمات فیزیوتراپی در بهترین فیزیوتراپی در اصفهان

خدمات فیزیوتراپی در بهترین فیزیوتراپی در اصفهان

یکی از شاخه های مهم پزشکی و توانبخشی، فیزیوتراپی است در درمان بیماری های مهمی هم چون بیماری های اسکلتی و عضلانی و بیماری های ناشی از سکته های مغزی و اعصاب راهکارهایی را ارائه می دهد.

فیزیوتراپی و اهمیت آن

خدمات فیزیوتراپی در بهترین فیزیوتراپی در اصفهان – اهمیت آن در حمله های عصبی یا سکته مغزی

ممکن است فردی دچار حمله های عصبی یا سکته مغزی در اصفهان شده و با از کار افتادگی اندام های حرکتی در نواحی مختلف بدن مواجه شده باشد.
استفاده از خدمات فیزیوتراپی ایرانیان در اصفهان، می تواند به بازگشت دامنه حرکتی اندام های شما کمک نماید.
علاوه بر این در فیزیوتراپی ایرانیان، اصفهان، خدمات فیزیوتراپی پیشگیری نیز ارائه می شود، به این معنا که با انجام تمرین های ورزشی، توانبخشی و استفاده از تجهیزات فیزیوتراپی در نواحی مختلف بدن، عوارض حاد ناشی از عدم رسیدگی به یک عضو پیش از بروز آن برطرف می گردد.

فیزیوتراپیست مهدی صدیقی

در این راستا توسط فیزیوتراپیست مهدی صدیقی، فعالیت های حرکتی در قالب حرکت های اصلاحی در جهت افزایش مهارت های حرکتی و از بین بردن محدودیت های حرکتی و تقویت عضلات ارائه می گردد که با انجام مستمر این حرکات و مراجعه دوره ای که مرکز فیزیوتراپی ایرانیان اصفهان می توانید سلامتی خود را به دست آورید.

علاوه بر این، کلیه خدمات توانبخشی، بازتوانی، جهت سالمندان و معلولان حرکتی در این مرکز ارائه می گردد.فیزیوتراپی به طور کلی یک درمان ایمن و غیرتهاجمی است که با استفاده از علم شناخت عضلات و اسکلت و دستگاه های مکانیکی و الکتریکی، در جهت بهبود شرایط بیماران عمل خواهد شد.

درمان دستی به عنوان یکی از اساسی ترین و مهم ترین خدمات فیزیوتراپی ایرانیان توسط دکتر مهدی صدیقی ارائه می گردد که نقش مهمی در معاینه، درک صحیح از بیماری و افزایش سطح سلامت بیماران خواهد داشت.
در فیزیوتراپی ایرانیان، متخصص فیزیوتراپیست با آموزش حرکات اصلاحی، ماساژ، آب درمانی و نیدلینک خشک خدمات فیزیوتراپی را ارائه می نماید، و دکتر فیزیوتراپیست با تنظیم ستون فقرات و سایر مفاصل بدن از بروز ناهنجاری ها جلوگیری می نماید.علاوه بر خدمات دستی و اصلاحی حرکتی استفاده از دستگاه های روز در حوزه فیزیوتراپی نیز به بهبود شما کمک می نماید.

اهمیت فیزیوتراپی

ما در مرکز فیزیوتراپی ایرانیان اصفهان با استفاده از جدیدترین دستگاه لیزر فیزیوتراپی Hiro TT ، جدیدترین دستگاه های ورزشی در بخش مکانوتراپی، استفاده از تکارتراپی، لیزر کاهش درد و اکیو لیزر، زمینه کاهش درد شما را در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت عمل می کنیم.فیزیوتراپی ورزشی فیزیکی از دیگر خدمات فیزیوتراپی ایرانیان می باشد.

اهمیت فیزیوتراپی

آسیب های ورزشی

در این بخش خدمات فیزیوتراپی در بهترین فیزیوتراپی در اصفهان، ناشی از آسیب های ورزشی در کلیه رشته ها خصوصاً، فوتبال، بدن سازی، اسکیت، بوکس، رشته های رزمی، والیبال، بستکبال و … ارائه می گردد.بسیاری از ورزشکاران عزیز به جهت انجام حرکت هایی با دامنه حرکتی زیاد یا از طریق ضربه، دچار آسیب های خفیف و یا جدی در قسمت های مختلف بدن می شوند که عمده این آسیب ها را می توان با انجام فیزیوتراپی دوره ای وبرنامه حرکت های اصلاحی ورزشی زیر نظر دکتر مهدی صدیقی درمان نمود.

ولی بعضی از این آسیب دیدگی ها، کلی بوده و حتماً می بایست توسط یک متخصص ارتوپد معاینه شده و تحت عمل جراحی قرار گیرد، پس از عمل جراحی می بایست حتماً زیرنظر فیزیوتراپیست عوارض ناشی از جراحی با اعمال فیزیوتراپی درمان شود و دامنه حرکتی به عضو آسیب دیده بازگردانده شود.بنابراین شما در صورت بروز هرگونه آسیب وزشی در شهر اصفهان ، ناشی از مصدومیت های فوتبال ، مصدومیت والیبال ، مصدومیت اسکیت و مصدومیت های ناشی از بدن سازی ،می توانید به مرکز فیزیوتراپی ایرانیان به مدیریت دکتر مهدی صدیقی مراجعه نمائید.

یکی دیگر از اقدامات این مرکز، ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل است، بسیاری از مراجعین ما با این سؤال روبرو هستند که آیا خدمات ایرانیان در منزل نیز ارائه می گردد؟ پاسخ این است که در صورتی که شخص واقعاً توانایی حضور در این مرکز را نداشته باشد، امکانات جهت مراجعه به منزل و فیزیوتراپی فراهم خواهد شد. قبل از آن می بایست با مدیریت فیزیوتراپی هماهنگی های لازم به عمل آید.

فیزیوتراپی کودکان

خدمتی دیگر در فیزیوتراپی ایرانیان، فیزیوتراپی ویژه کودکان است، ما با استفاده از متخصصین فیزیوتراپی در حوزه کودک در اصفهان علاوه بر فراهم آوردن محیطی شاد و آرام برای کودک شما، سعی می کنیم در قالب یک رابطه دوستانه و بازی، آسیب های کودک شما را تشخصی داده و در جهت رفع آن تلاش کنیم. اصولاً آسیب های حرکتی کودکان با تعداد محدوی جلسه فیزیوتراپی در فیزیوتراپی ایرانیان درمان خواهد شد و ادامه درمان را خانواده خصوصاً پدر و مادر در منزل بر عهده دارند که با نظارت بر انجام حرکت های ورزشی زمان رسیدن به بهبودی را کوتاه می کنند.
در ادامه به صورت فهرست وار خدمات فیزیوتراپی ایرانیان را اشاره خواهیم کرد:

کاربرد فیزیوتراپی:

۱- درمان آسیب های ورزشی
۲- درمان عوارض بیماری های سالمندی
۳- فیزیوتراپی بیماران مواجه شده با سکته مغزی و بیماری های عصبی
۴- بیماری های پوستی مانند سوختگی
۵- مشکلات مربوط به لگن، تخمدان، چسبندگی رحم، کمردردهای دوران قاعدگی
۶- بیماری های تکرر ادرار در خانم ها
۷- بیماری های روماتیسمی مانند، آرتریت هروماتوئید، بورسیت ها، تاندولیت ها
۸- در رفتگی های مفاصل، جراحی های ارتوپدی، مشکلات ستون فقرات
۹- درمان پای پرانتزی و ضربدری
۱۰- اختلالات کف لگن در خانم ها
۱۱- درمان سردردهای ناشی از ناهنجاری های اسکلتی
۱۲- درمان وز وز گوش در اصفهان با استفاده از فیزیوتراپی

هزینه فیزیوتراپی در فیزیوتراپی ایرانیان، اصفهان

کلیه هزینه های فیزیوتراپی ایرانیان مطابق با نرخ نامه مصوب از طرف معاونت درمان می باشد و شما می توانید این نرخ ها را در هنگام مراجعه به مرکز در بخش پذیرش مشاهده نمائید.هرگونه خدمات اضافی از جمله لیزر، تکارتراپی، ماساژ و … با هماهنگی بیمار و توضیح تعداد جلسات درمان و هزینه های آن از طرف این مرکز انجام خواهد شد.
فیزیوتراپی ایرانیان به صورت دوره ای، با تعدادی مراکز و شرکت ها قرارداد دارد که می توانید از طریق تماس با مرکز لیست این مراکز را دریافت نمائید.
جهت هر گونه مشاوره و تعیین وقت قبلی جهت فیزیوتراپی در اصفهان با ما در تماس باشید.
فیزیوتراپی ایرانیان تخصصی ترین و بهترین مرکز فیزیوتراپی در اصفهان