قیمت فیزیوتراپی قابل حمل در تهران

قیمت فیزیوتراپی در تهران بسته به محل و مرکز فیزیوتراپی و همچنین تعداد جلسات آن تعیین می شود. فیزیوتراپی یکی از رشته های علوم تجربی است که به طور معمول با گذراندن هشت ترم تحصیلی به مدت چهار سال در دانشگاه می توان در این رشته مشغول به کار شد.

در واقع فیزیوتراپی نوعی توان بخشی است که به کمک دستگاه ها و تجهیزات مختلفی صورت می گیرد که هر کدام عملکرد و کاربرد متفاوتی دارند. افراد با گروه سنی متفاوت ممکن است به دلیل مشکلات خاص نیاز به درمان های فیزیوتراپی و انجام حرکات آن داشته باشند بنابراین منحصر به یک گروه خاص نشده و ممکن است همه سنین را در بر گیرد.

بهترین قیمت فیزیوتراپی قابل حمل ایرانی

انجام حرکات مختلف فیزیوتراپی به کمک فیزیوتراپیست یا اپراتور دستگاه های آن صورت می گیرد. گستره متنوعی از درمان های مختلف را به کمک فیزیوتراپی می توان به کار گرفت که عمدتا عبارتند از:

 • بیماری های مغز و اعصاب
 • بیماری های قلبی و عروقی و تنفسی
 • بیماری های روماتیسمی و مفصلی
 • آسیب های ناشی از حرکات ورزشی
 • سوختگی، سلامت زنان

 

بهترین قیمت فیزیوتراپی قابل حمل ایرانی

 

همان طور که بیان شد، دستگاه های مختلفی برای این منظور به کار برده می شوند که قابل حمل بوده و به سهولت امکان جابه جایی آنها وجود دارد. برخی از این تجهیزات عبارتند از:

 • دستگاه RF که ایجاد کننده گرمای عمیق بر بافت ها بوده و خون رسانی و اکسیژن رسانی را به بافت های بدن انجام می دهد. این عملیات در نهایت باعث تسکین درد و افزایش متابولیسم بدن خواهد شد.
 • مگنت که دستگاهی است که از امواج الکترومغناطیس به این منظور کمک گرفته و بهبود دهنده درد هایی نظیر میگرن، سیاتیک، درد های عضلانی، شکستگی استخوان و تنظیم کننده جریان خون می باشد.

این وسایل به راحتی قابل انتقال به منازل بوده و انجام حرکات مختلف فیزیوتراپی را بدون نیاز به سفر های درون شهری و طی مسافت خاص آسان می سازد. فروشگاه فیزیوتراپی مکانی برای دریافت بهترین قیمت فیزیوتراپی قابل حمل بوده که شامل فیزیوتراپی ایرانی نیز می شود.

موارد کاربرد فیزیوتراپی

سبک زندگی اشتباه و کم تحرکی مهمترین عواملی هستند که نیاز به اعمال فیزیوتراپی و انجام حرکات خاص را ضروری می سازند. از این رو توانبخشی و بهبود سبک زندگی مهمترین اهداف فیزیوتراپی و انجام حرکات خاص آن است.

بنابراین در مجموع فیزیوتراپی نوعی توان بخشی است که به کمک دستگاه ها و تجهیزات مختلفی صورت می گیرد که هر کدام عملکرد و کاربرد متفاوتی دارند.
افراد با گروه سنی متفاوت ممکن است به دلیل مشکلات خاص نیاز به درمان های فیزیوتراپی و انجام حرکات آن داشته باشند بنابراین منحصر به یک گروه خاص نشده و ممکن است همه سنین را در بر گیرد. از جمله مهمترین موارد کاربرد فیزیوتراپی قابل حمل بهبود:

 • بیماری های روماتیسمی و مفصلی
 • آسیب های ناشی از حرکات ورزشی
 • سوختگی، سلامت زنان
 • بیماری های مغز و اعصاب
 • بیماری های قلبی و عروقی و تنفسی
 • میگرن، سیاتیک، درد های عضلانی، و شکستگی استخوان

می باشد. امروزه دستگاه ها و وسایل زیادی در این صنعت تولید شده است که می توانند بهترین درمان کننده بیماران مختلف باشند.
از آن جا که بسیاری از بیماران ممکن است به دلیل مشکلات حرکتی یا عدم امکان مراجعه به مراکز فیزیوتراپی نیاز به آن داشته باشند، مراکزی هستند که در صورت تماس با آنها ارائه دهنده خدمات مرتبط با این حوزه می باشند. این خدمات به راحتی در منزل قابل اجرا بوده و دیگر نیازی به انتظار و گرفتن وقت از مراکز درمانی فیزیوتراپی نیست.

خرید فیزیوتراپی قابل حمل در تهران

عدم تحرک و یا کم تحرکی یکی از بیماری های شایع در بین اقشار مختلف جامعه به خصوص نسل جوان است که آنها را با مشکلات حرکتی مواجه کرده و به همین دلیل این افراد نیازمند استفاده از فیزیوتراپی قابل حمل می شوند.

 

خرید فیزیوتراپی قابل حمل در تهران

یکی از پر کاربرد ترین دستگاه های فیزیوتراپی که از پیشرفته ترین انواع آنها به شمار می آیند و اثرات درمانی زیادی بر بیماران دارند، دستگاه تکار RF می باشد. این وسیله قدرت کلاژن سازی بسیار بالایی داشته و برای درمان درد هایی نظیر:

 • درد های مزمن و حاد
 • تسکین درد مفاصل و آرتروز
 • افزایش انعطاف پذیری بافت
 • رفع چین و چروک پوست به دلیل خاصیت کلاژن سازی
 • درمان گرفتگی عضلات، و کشیدگی آن

خرید فیزیوتراپی تهران از طریق اینترنت و سایت های آنلاین نیز صورت می گیرد. در این فروشگاه ها انواع تجهیزات مورد نیاز برای فیزیوتراپی به طور کامل و مفصل شرح داده شده است و راهنمای کاملی را برای خرید به کاربران ارائه می نماید.

مراکز فیزیوتراپی با توجه به هزینه ای که قرار است برای راه اندازی این مرکز در نظر گیرند می توانند به خرید تجهیزات به صورت یک جا یا به شکل تدریجی بپردازند. به این شکل آنها قادر خواهند بود در مدت زمان خاصی مرکز خود را به انواع این وسایل تجهیز نمایند.

فروشگاه عرضه فیزیوتراپی

یکی از مشخصات بارز فیزیوتراپی استفاده از وسایل و تجهیزات مختلف است که با کمک نیروی برق و سایر انرژی های موجود به درمان بیماری های مختلف ناشی از مشکلات حرکت می پردازند.

این ابزار ها شامل مجموعه ای از لوازم مانند دستگاه لیزر می شوند که با استفاده از فن آوری لیزر به درمان بیماری ها و مشکلات مختلف می پردازند. به طور مثال از لیزر برای:

 • کنترل التهاب
 • ترمیم بافت های عضلانی و بهبود زخم های پوستی
 • بهبود جای بخیه و زخم های حاصل از آن
 • کاهش درد از طریق اثر گذاری بر روی گیرنده های درد

الکتروتراپی عمل دیگری است که با اتصال الکترود های دستگاه به بدن بیمار درد کاهش پیدا کرده و از طرفی عضلات مربوطه تقویت می شوند. دیگر این که به روند جذب دارو های سطحی کمک کرده و به صورت عمقی بر روی عضلات اثر می گذارند.

تعداد فروشگاه هایی که به عرضه دستگاه های این رشته می پردازند در شهر های بزرگ در تعداد بیشتری وجود دارند و در شهر های کوچک از طریق نمایندگی های فروش به مشتریان عرضه می شوند.

خرید تلفنی این لوازم نیز از راه دور و بدون نیاز به مراجعه حضوری از طریق مشاهده نمونه تولیدات بازار در اینترنت امکان پذیر است. به این روش از طریق شماره گیری شماره تماس های قرار داده شده در سایت می توان نوع و مدل دستگاه را انتخاب کرد و در مورد قیمت با فروشنده به توافق نهایی رسید.

در هنگام خرید حضوری یا غیر حضوری باید به نکات فنی در زمینه خرید دستگاه مناسب توجه نمود. این دستگاه ها در مدل های مختلف و با قابلیت های متنوعی کار می کنند که مسئله قیمت و کیفیت دو فاکتور مهم در زمان خرید است که خریداران نیاز است به آن توجه نمایند.

به این منظور در زمان خرید می توان از کارشناسان این رشته که با انواع دستگاه های موجود در بازار آشنایی دارند و از قیمت و مشخصات فنی آن نیز مطلع هستند مشورت نمود تا بتوان بهترین نوع این لوازم را با کارآیی و قیمت متعادل و مناسب خریداری نمود.

انواع فیزیوتراپی قابل حمل

فیزیوتراپی قابل حمل به دسته ای از لوازمی اطلاق می شود که برای درمان بیماری ها و مشکلات فیزیکی بدن استفاده می شوند.

انواع فیزیوتراپی قابل حمل

از نمونه این لوازم می توان به مواردی همچون:

 • دستگاه اولترا سوند که از دستگاه های موجود در بیشتر مراکز است و امواج فراصوت برای عملکرد دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند.
 • دستگاه الکتروتراپی که برای تسکین درد، ایجاد جریان های سطحی و عمیق، تقویت عضلات و سرعت بخشیدن به جذب دارو های سطحی مهمترین وظایف آن می باشد.
 • دستگاه لیزر که جهت کنترل التهاب، ترمیم بافت های عضلانی و بهبود زخم های پوستی، بهبود جای بخیه و زخم های حاصل از آن و کاهش درد از طریق اثر گذاری بر روی گیرنده های درد به کار می رود.
 • دستگاه مگنت که از امواج الکترومغناطیس به این منظور کمک گرفته و بهبود دهنده درد هایی نظیر میگرن، سیاتیک، درد های عضلانی، شکستگی استخوان و تنظیم کننده جریان خون می باشد.
 • دستگاه تکار RF که قدرت کلاژن سازی بسیار بالایی داشته و برای درمان درد های مزمن و حاد، تسکین درد مفاصل و آرتروز، افزایش انعطاف پذیری بافت، رفع چین و چروک پوست و صاف نمودن آن به دلیل خاصیت کلاژن سازی

اشاره نمود.

جهت تهیه انواع این اجناس نیاز به تخصص لازم و همچنین اطلاعات مورد نیاز برای بررسی کیفیت دستگاه می باشد. به طور مثال قدرت و توان دستگاه یکی از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وسایل فیزیوتراپی با قدرت های متفاوتی تولید می شوند که برخی از آنها ضعیف بوده و کارآیی کمی دارند. طبق توصیه کارشناسان این حوزه خرید دستگاه های قدرتمند از هدر رفتن پول جلوگیری خواهد نمود و از نیاز به خرید مجدد این دستگاه ها ممانعت به عمل خواهد آورد.

از نظر برند و کشور تولید کننده نیز این محصولات در دو نوع ساخت داخل و خارج طراحی شده اند و در بازار به فروش می رسند که برند های مختلف کیفیت متفاوتی داشته و قیمت خود را دارند. برخی افراد نمونه های داخلی و بعضی دیگر مدل های خارجی را تهیه می کنند.
از آن جا که مراکز فیزیوتراپی در بخش های درمانی دولتی و خصوصی تاسیس و راه اندازی می شوند، هر یک از این بخش ها با توجه به میزان بودجه و هزینه ای که در اختیار دارند به خرید این کالا می پردازند.

برای متقاضیان خرید فروشگاه های اینترنتی نیز مرجعی برای خرید محسوب می شوند که مدل های مختلف دستگاه را به همراه قیمت و کارکرد های آن در معرض دید کاربران و مراجعه کنندگان قرار می دهند.

قابلیت های مفید فیزیوتراپی قابل حمل

قابلیت فیزیوتراپی قابل حمل به دسته ای از ویژگی های موجود در دستگاه های توانبخشی و فیزیوتراپی اطلاق می شود که بسته به عوامل مختلف متغیر است. به طور مثال این اجناس از نظر عمر مفید باتری ممکن است در انواع متفاوتی در بازار موجود باشند.
برخی مدل های دستگاه دارای باتری هایی با طول عمر پایین تر و برخی مدل های دیگر دارای باتری هایی با طول عمر زیاد بدون نیاز به شارژ مداوم می باشند.

از طرفی تعداد اپشن ها و حالت های دستگاه نیز عاملی است که موجب افزایش قابلیت های آن می شود. به طور مثال برخی ارقام این کالا دارای تعداد حالات محدود بوده و در مقابل برخی دیگر تعداد حالت های متنوع تر و بیشتری دارند.

از نمونه ابزار های فیزیوتراپی دستگاه های تنس می باشند که با استفاده از جریان الکتریکی عصب را تحریک کرده و دریچه درد را می بندند.
این عمل سبب ترشح موادی شبیه مورفین که نوعی تسکین دهنده و کاهنده درد به شمار می آیند می شوند. در این دستگاه ها نوع پد های الکترودی و طول عمر مفید آنها از جمله قابلیت ها و نکات مهمی است که عملکرد مناسب دستگاه را به دنبال دارند.

تولید کنندگان و فروشندگان دستگاه ارائه دهنده خدمات گوناگونی به مشتریان می باشند. مثلا این تولید کنندگان از طریق وب سایت های تخصصی به فروش و معرفی انواع این وسایل به همراه قابلیت های هر کدام می پردازند.

از طرفی در این وب سایت ها راه های ارتباطی مختلفی قرار داده شده است که ارائه دهنده انواع این کالا با بازه قیمتی و تنوع بسیار زیاد هستند. یکی از مهمترین خدماتی که این فروشگاه ها ارائه می دهند آن است که به ارائه مشاوره های لازم پرداخته و امکان مشورت را با کارشناسان مجرب سایت در موارد مختلف مانند مدل فیزیوتراپی قابل حمل میسر می سازند.

مدل های متنوع فیزیوتراپی در کشور

تجهیزات فیزیوتراپی شامل دو نوع:

 • خانگی
 • بیمارستانی

می شوند. این عناوین نشان دهنده میزان و محدوده کاربرد آنها می باشد. مثلا انواع وسایل خانگی فیزیوتراپی در سایز های کوچک تهیه شده که قابل حمل و سبک بوده و برای مصارف خانگی گزینه بسیار مناسبی می باشند.

مدل های متنوع فیزیوتراپی در کشور

از طرفی این تجهیزات در ارقام بیمارستانی و مناسب مراکز درمانی نیز ساخته می شوند که از جهات مختلف مانند:

 • قدرت
 • قابلیت های موجود
 • تعداد کانال
 • فرکانس
 • تعداد حالات

تفاوت داشته و به طور حتم انواع بیمارستانی آن دارای قدرت بیشتر و توان بالاتری بوده و برای انجام چندین نوبت فیزیوتراپی در روز طراحی شده اند. این تولیدات در حال حاضر در ارقام ایرانی و خارجی در بازار موجود می باشد و هر کدام خریداران خاص خود را دارد.

به طور نمونه از انواع دستگاه های پر قدرت برای محیط ها و مراکز درمانی شلوغ استفاده می شود که این تجهیزات باید از بهترین نمونه های موجود خریداری شوند تا نیاز به تعویض یا تعمیر نداشته باشند.

برای مصارف خانگی نیز انواع تجهیزات فیزیوتراپی طراحی و ساخته شده است که مناسب این نوع کارکرد می باشند. استفاده از این کالا امروزه به دلایل مختلف از سوی مردم با افزایش روبرو بوده است و بازار خرید انواع خانگی این محصول نیز از رونق خاص خود برخوردار است.

 

فیزیوتراپی در اصفهان