درمان سریع درد با لیزر پرتوان در بهترین فیزیوتراپی اصفهان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

درمان سریع درد با لیزر پرتوان در بهترین فیزیوتراپی اصفهان

با پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه پزشکی، دستاوردهای ویژه ای در حوزه درمان با لیزر در تخصص های مختلف پزشکی به دست آمده است، یکی از این تکنولوژی ها و دستاوردهای ویژه استفاده از تکنولوژی لیزر پرتوان است.درمان سریع درد با لیزر پر توان در مجموعه سلامت ایرانیان بهترین فیزیوتراپی اصفهان

درمان سریع درد با لیزر پرتوان در بهترین فیزیوتراپی اصفهان

لیزرتراپی در فیزیوتراپی یکی از مزیت های مهم درمانی است که ما در فیزیوتراپی ایرانیان بهترین کلینیک فیزیوتراپی در اصفهان جهت درمان بیماران در قسمت های مختلف از آن استفاده می نمائیم.

درمان سریع درد با لیزر پرتوان در بهترین فیزیوتراپی اصفهان
لیزر در واقع یک اشعه پرانرژی است که خود را به بافت های مختلف بدن می رساند و تأثیرات ویژه ای را در کاهش دردهای موضعی و عضلانی قسمت های مختلف بدن ایجاد می کند.
ما در مجموعه فیزوتراپی ایرانیان اصفهان با استفاده از جدیدترین دستگاه لیزر فیزیوتراپی Hiro tt دراصفهان، سعی کرده ایم زمینه ساز ارائه بهترین خدمات فیزیوتراپی در اصفهان و کشور باشیم.

مشخصات دستگاه لیزر فیزیوتراپی مورد استفاده در مؤسسه فیزوتراپی ایرانیان

دستگاه لیزر فیزیوتراپی Hiro TT جزو تعداد معدود دستگاه هایی است که در کشور و اصفهان مورد استفاده قرار می گیرد، این دستگاه در مؤسسه فیزیوتراپی ایرانیان اصفهان مورد استفاده جهت درمان های فیزوتراپی قرار می گیرد.
پایه و اساس دستگاه لیزر Hiro TT، استراتژی جدید در درمان پاتولوژی های دردناک سیستم عضلانی- اسکلتی بر اساس قانون مبادله گرمایی می باشد.

درمان سریع درد با لیزر پرتوان در بهترین فیزیوتراپی اصفهان

فوریت مداخله:

به لطف اثرات مبادله گرمایی در دستگاه لیزر HiroTT امکان مداخله فوری در حادترین شرایط از قبیل تورموها، ضایعات عضلانی و کوفتکی به وجود می آید.
اثرات ناشی از این دستگاه در بسیاری از بیماران که به مؤسسه فیزیوتراپی ایرانیان اصفهان مراجعه می کنند به خوبی قابل مشاهده است.

بیماران با شرایط متفاوت و دردهای مختلف عضلانی، اسکلتی به فیزیوتراپی ایرانیان مراجعه کرده اند و اثرات ویژه ای را از طریق این درمان به دست آورده اند. علاوه بر این، شدت و عمق لیزر، فعالیت دوگانه وموازی، نیز از دیگر مشخصات این دستگاه می باشد.

مزایای استفاده از لیزرتراپی دردرمان  دردهای اسکلتی عضلانی

با استفاده از لیزر می توان به صورت دقیق نواحی مختلف بدن را مورد درمان قرار داد، علاوه بر این استفاده از تکنولوژی لیزر در فیزیوتراپی بدون درد بودن و غیرتهاجمی بودن این نوع درمان است، هم چنین بدون هرگونه پارگی، جراحی می توان به سطوح زیرین پوست ونقاط حساس بافت ها در قسمت های مختلف دست پیدا کرد و با درمان لیزر زمینه کاهش درد را فراهم نمود.

*جهت هرگونه درمان با لیزر و اطلاعات بیشتر با مؤسسه فیزیوتراپی ایرانیان تماس حاصل فرمائید.*

با استفاده از لیزر و خدمات مؤسسه فیزیوتراپی ایرانیان اصفهان درمان های زیر را دریافت نمائید.با استفاده از لیزرتراپی Hiro TT در اصفهان می توانید بخش زیادی از بیماری های طب فیزیکی و توانبخشی را درمان نمائید.

بسیاری از اقشار جامعه به لحاظ مشکلات اسکلتی و شرایط متفاوت شغلی عمدتاً دچار دردهای خصوصاً آرتروز و دردهای ناحیه گردن هستند خصوصاً افرادی مانند رانندگان تاکسی، آرایشگران، دندانپزشکان و بسیاری از شغل های دیگر که به دلیل شرایط مختلف بدنی، در مرور زمان دچار دردهای مزمن در قسمت های مختلف بدن می شوند.

ما به شما استفاده از درمان لیزر را به عنوان یک درمان غیرتهاجمی و نتیجه بخش پیشنهاد می نمائیم.کارشناسان ما در مؤسسه فیزیوتراپی ایرانیان با بررسی مشکلات اسکلتی عضلانی شما و تجویز درمان های ورزشی و استفاده از لیزر سعی خواهند کرد در مدت زمان کوتاهی، موجبات تسکین درد و در ادامه درمان نهایی شما را فراهم آورند.

علاوه بر این با استفاده از دستگاه لیزر شما می توانیددردهای ناحیه شانه، آرنج، دیسک کمر، التهاب های ناحیه دیسک، خار پاشنه را نیز درمان کنید.
به عنوان مثال بسیاری از دندانپزشکان در شهر اصفهان جهت درمان دردهای ناحیه مچ، آرنج، گردن و کمر به مؤسسه فیزیوتراپی ایرانیان مراجعه کرده اند که با درمان های مختلف ورزشی، حرکات مختلف، استفاده از لیزر پرتوان در تعداد محدودی جلسه درمان توانسته اند سلامتی خود را تا حد قابل قبولی بدست آوردند.

استفاده از لیزر در فیزیوتراپی در درمان دردهای سیاتیک، صدمات ورزشی، پیچ خوردگی مفاصل، شانه های منجمد، آرتروز زانو و گردن نیز نتایج مناسبی را ایجاد می کند.

نحوه انجام لیزرتراپی در مؤسسه فیزیوتراپی ایرانیان:

نحوه درمان به گونه ای است که پس از معاینه شما توسط دکتر مهدی صدیقی  فیزیوتراپیست تیم سپاهان اصفهان، و بررسی درد در نواحی مختلف بدن شما و معاینات مختلف اسکلتی و عضلانی ، طرح درمان شما درقالب استفاده از نیدل جهت آزادسازی عضلانی، استفاده از برق، هم چنین تجویز درمان های ترکیبی و ورزشی و درفعالیت لیزر در قسمت دردناک انجام خواهد شد.

به طور کلی درمان با لیزر درتعدادجلسات متداوم در زمان های مشخص، با طول موج و قدرت مشخص صورت می گیرد که این توان را پزشک معالج بر اساس پیشرفت درمان و گذشت هرجلسه به تکنسین بخش لیزر اعلام می نماید.
در بخش لیزر مؤسسه فیزیوتراپی ایرانیان کلیه تدابیر ایمنی از جمله استفاده از عینک مخصوص و توجه به حساسیت های مختلف بدنی صورت می گیرد.

لیزر درمانی چقدر طول می کشد؟

دوره درمانی فیزیوتراپی با لیزر برحسب نوع بیماری، دردهای مختلف در نواحی مختلف و مشکلات اسکلتی عضلانی متفاوت است.این نوع درمان می تواند ۲ الی ۳ بار در هفته انجام شود که این مدت بستگی به تجویز پزشک معالج دارد، مدت زمان هر بار لیزرتراپی در حدود ۲۰ دقیقه می باشد، پس از هر جلسه درمان شما تأثیرات شگرف این نوع درمان را به خوبی متوجه خواهید شد.

* در ادامه به این نکته اشاره می کنیم که لیزر درمانی درفیزیوتراپی به تنهایی کارساز نیست و درمان مؤثر در قالب درمان های ترکیبی می باشد که با همکاری خود بیمار می توانند نتایج مناسبی را ایجاد کند.*

لیزرفیزیوتراپی چگونه بر روی تسکین دردهای عضلانی، اسکلتی تأثیر می گذارد؟

در داخل سلول های بدن اجزای مولکولی به نام کروموفرها هستند که نور را جذب می کنند و تحریک می شوند و در داخل سلول ATP تولید می شود و موجب اتفاق های بیولوژیکی درعضو می گردد.
هم چنین تاباندن لیزر به عمق بدن و عضلات قسمت های مختلف می تواند موجب سرعت بخشیدن به فعالیت کلوسیت ها، افزایش سنتز درقسمت مورد نظر، بالا بردن سطح کارایی عضلات در ناحیه درد شود.

خدمات مؤسسه فیزیوتراپی ایرانیان اصفهان در حوزه لیزر درمانی:

  1. کاهش التهابات دیسک و ریشه عصب
  2. کاهش دردهای ستون فقرات
  3. درمان آسیب های حلقه ای دیسک
  4. کاهش آسیب های اسکار
  5. کاهش تورم های بافت های عصبی
  6. افزایش جریان خون در بافت های عضلات بدن
  7. ترمیم شکستگی های موضعی
  8. کاهش التهابات عضلانی،اسکلتی

نکاتی که می تواند در درمان های لیزر در فیزیوتراپی مؤثر باشد

استفاده از لیزر به تنهایی نتایج قابل قبول را به همراه نخواهد داشت، استفاده از فرکانس مناسب، در مدت زمان مناسب با دوز مناسب ، توان و چگالی معین می تواند نتایج درمانی مناسبی را به همراه داشته باشد.

در پایان به شما عزیزان توصیه می نمایم قبل از اینکه درد در نواحی مختلف بدن شما مزمن شده و به اصطلاح کهنه شود به مرکز فیزیوتراپی ایرانیان واقع در اصفهان، خیابان استانداری، روبروی بیمارستان خورشید، جنب کافه لمیز، مجموعه سلامت ایرانیان مراجعه نمائید، تا در اسرع وقت مورد درمان قرار گرفته و زمینه کاهش درد شما فراهم شود.

فیزیوتراپی ایرانیانما در مرکز فیزیوتراپی ایرانیان اصفهان با بهره مندی از کادر درمانی متخصص،فضای درمانی شاخص، امکانات روز درمانی، تجهیزات ورزشی، لیزر پرتوان، تکار تراپی، نیدل درمانی و … زمینه درمان شما را در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیتی بالا فراهم نموده ایم.

 

کلیه خدمات درمانی در حوزه درمان دیسک کمر، دیسک گردن، مشکلات اسکلتی، خارپاشنه، فیزیوتراپی بارداری، فیزیوتراپی کودکان، فیزیوتراپی بانوان، فیزیوتراپی جهت درمان تکررادرار خانم ها، فیزیوتراپی سکته مغزی، فیزیوتراپی کف لگن و دیگر بیماری اسکلتی، در مرکز فیزیوتراپی ایرانیان اصفهان انجام می گیرد.
ما سعی کرده ایم با ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات درمانی جزو بهترین فیزیوتراپی اصفهان باشیم و خدمات درمانی در خور همشهریان عزیز اصفهانی را ارائه کنیم.
(فیزیوتراپی ایرانیان، تخصصی ترین مرکز فیزیوتراپی در اصفهان)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]