کاشت نخ لاغری با امبدینگ

کاشت نخ لاغری با امبدینگ

کاشت نخ لاغری، لاغری امبدینگ

امبدینگ یا کاشت نخ برای لاغری شکم و پهلو (چربی سوزی) یک روش کم تهاجمی است که با کاشت نخ‌های قابل جذب و تحریک نقاط خاص، باعث کوچک کردن شکم با کاشت نخ می‌شود.

راه‌های زیادی برای درمان چاقی وجود دارد که یکی از آن‌ها کاشت نخ لاغری است.

با نخ لاغری، تجربه لاغریی ماندگار را تجربه کنید!

آیا می‌خواهید روشی خلاقانه و موثر برای لاغری کشف کنید؟ با نخ لاغری، به سرعت و به صورت موضعی وزن خود را کاهش دهید و نواحی نارسایی را بهبود ببخشید. این روش جدید، با افزایش خونرسانی به بافت چربی، باعث لاغری موضعی شده و نتایج فوق العاده ای را به همراه دارد.

اما توجه داشته باشید، تنها با تداوم استفاده از نخ لاغری ها، می‌توانید از برگشت چاقی جلوگیری کند. برای رسیدن به نتایج دائمی، رعایت رژیم غذایی سالم و ورزش منظم نیز ضروری است.

از امبدینگ، روش درمانی ابتکاری در طب سوزنی، استفاده کنید و به آرزوهای لاغری خود نزدیک شوید.

کاشت نخ لاغری اصفهان یکی از کم خطرترین روش‌ها برای از بین بردن چربی‌های شکم و پهلو است.

شاید کاشت نخ کمی عجیب به نظر برسد اما این روش بسیار موثرتر از فرو کردن سوزن است.

امبدینگ شکم دارای مزایایی است که شامل: سرعت انجام عمل، عدم نیاز به آمادگی خاص و مصرف دارو، عدم نیاز به بی‌حس‌کننده‌های قوی و عوارض آنها، لاغرشدن با خود بدن، عدم نیاز به استراحت خاص پس از عمل، نتیجه ماندگاری بلند مدت، هزینه کمتر و استفاده از مواد طبیعی و قابل‌جذب می‌باشد.

در ادامه مقاله به صورت کامل با کاشت نخ لاغری آشنا می‌شوید.

کاشت نخ لاغری با امبدینگ 

در این روش با استفاده از یک سری نخ‌های قابل جذب به درمان چاقی شما می‌پردازند. این نخ‌ها در نقاطی که سوزن وارد می‌شود، فرو می‌کنند تا باعث تحریک و افزایش متابولیسم بدن شوند. با افزایش متابولیسم و افزایش گردش خون، چربی‌ها و کالری‌های موجود در بدن سریع‌تر از بین می‌روند.

این کاهش وزن به صورت تدریجی انجام می‌شود.

جنس نخ‌های مورد استفاده از کرکول یا مونوسیتینگ است.

کاشت نخ لاغری با امبدینگ

کاشت نخ لاغری با امبدینگ چیست؟

امبدینگ یا استفاده از نخ لاغری ویژه لاغری موضعی، یک روش درمانی در طب سوزنی است که در آن فرد درمانگر از نخ لاغری قابل جذب به جای سوزن استفاده می‌کند. این نخ ها از جنس cutgut یا کرومیک ساخته می‌شوند و در نقاطی از بدن که برای انجام طب سوزنی مناسب هستند، کاشته می‌شوند. ز

مان لازم برای جذب این نخ ها در بدن سه هفته است و در این مدت به صورت مداوم نقاط مرتبط با طب سوزنی تحریک شده و به تدریج جذب می‌شوند. واکنش بدن به نخ های کاشته شده مشابه واکنش به طب سوزنی است.

در طول این مدت، فرد دریافت کننده امبدینگ با انجام فعالیت های روزانه نواحی کاشت شده را تحریک می‌کند و این باعث تسریع فرآیند لاغری می شود

اما باید بدانید که هیچ روش لاغری دائمی و تضمینی نیست و در صورت عدم رعایت رژیم غذایی و ورزش، چربی ها برمیگردند. با این حال، استفاده مداوم از نخ ها میتواند برگشت چاقی را کنترل کند.

 

مزایای لاغری با کاشت نخ لاغری با امبدینگ

۱. استفاده از نخ لاغری برای تحریک نقاط مرتبط با طب سوزنی به منظور کاهش وزن بدن و رفع چاقی.۲. با استفاده از نخ لاغری، انبساط و انقباض نواحی شل و وارفته بدن را جمع کنید.
۳. جایگذاری نخ ها در بافت چربی موجب افزایش خون رسانی به بافت سلولیتی چربی شده و لاغری موضعی را به همراه دارد.
۴. تداوم استفاده از نخ ها میتواند به مهار کردن بازگشت چاقی کمک کند.
۵. امبدینگ به عنوان یک روش درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که علاوه بر کاهش وزن بدن، برای از بین بردن چروک ها و درمان برخی دردها نیز مفید است.
۶. برای داشتن نتیجه ماندگار، باید رژیم غذایی مناسبی را رعایت کرده و ورزش کرد.
۷. هیچ روش لاغری دائمی و تضمینی نیست و برای حفظ نتایج باید به رژیم غذایی و ورزش ادامه داد.

۸. میزان موفقیت امبدینگ (کاشت نخ) برای لاغری بسیاز بالا بوده

چگونه امبدینگ یا نخ لاغری میتواند به فرم دهی بدن و رفع چاقی کمک کند؟

حتماً با خواندن این متن سوالی در ذهنتان شکل گرفته است که چگونه نخ لاغری میتواند به لاغری منجر شود و آیا این لاغری قابل حفظ است؟
همانطور که میدانید، اغلب چاقی ها ناشی از مصرف زیاد کالری و کمبود فعالیت بدنی نسبت به کالری مصرفی است. افزایش وزن همراه با انقباض و انبساط نواحی کم تناسب و کشسانی مانند ران، بازوها، پهلوها و غیره است و این روش میتواند به خوبی این نواحی را تنگ و فشرده کند.
قرار دادن این نخ ها در بافت چربی افراد باعث افزایش خونرسانی به بافت سلولیتی چربی میشود و در نتیجه به لاغری موضعی منجر میشود. اگر متقاضی طول دوره درمان مربوطه را رعایت کند، میتواند ماندگاری این روش درمان چاقی را بهبود بخشد.

 

عوارض کاشت نخ لاغری با امبدینگ

امبدینگ شکم و طب سوزنی عوارض بسیار کمی برای بدن دارد سر سوزن ها که کاشت می شود بسیار کوچک هستند و هیچ جای زخمی روی بدن باقی نمی ماند.شاید تا چند روز کبود قرمز رنگ شود یا مثل حشره ای که نیش زده باشد ورم کند البته نخ به راحتی جذب بدن می شود و برای بدن مشکلی ایجاد نمی کند. . اگر پزشک طب سوزنی مراقبت‌های بهداشتی را رعایت کند هیچ مشکلی برای شما رخ نمی‌دهد.

 • هزینه بالا نسبت به طب سوزنی
 • ورم یا کبودی محل کاشت تا چندروز
 • احساس دردکم در حین کاشت
 • ممکن است التهاب و قرمزی در محل فرو کردن سوزن‌ها مشاهده شود.
 • در صورتی که سوزن‌ها میکروبی باشند ممکن است باعث عفونت شود.

کاشت نخ لاغری با امبدینگ

 

متقاضیان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت هزینه جراحی و مشاوره میتوانند از طریق سیستم نوبت دهی آنلاین و یا تماس با شماره های کلینیک تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند.

موارد کاربرد درمان امبدینگ چیست؟

امبدینگ یا اصطلاحا کاشت نخ لاغری به عنوان یک روش زیبایی و کاهش موضعی وزن بدن، از بین بردن چروک های پیشانی و اطراف دهان و بینی مورد استفاده قرار میگیرد. اما این روش تنها درمانگر چاقی نیست و کاربردهای متعدد دیگری همچون موارد زیر دارد:

 • تخفیف دردهای مزمن مانند درد شانه، سر و گردن، مهره ها و عضلات
 • اصلاح موقعیت ستون فقرات
 • درمان فتق شکم و ران
 • دیسک مهره های گردنی وکمری
 • انحراف ستون مهره ها

فرم دهی بدن و رفع چاقی توسط امبدینگ یا کاشت نخ لاغری با امبدینگ به چه صورت است؟

همانطور که میدانید عمده چاقی ها در اثر مصرف کالری بالا و عدم تحرک کافی به نسبت کالری مصرفی میباشد. حال افزایش وزن با انقباض و انبساط نواحی شل و وارفته بدن همچون نواحی ران، بازوها، پهلوها و … همراه است و این روش میتواند به خوبی این نواحی را جمع کند.

کاشت نخ ایمبدینگ برای لاغری، این نخ ها در بافت چربی افراد زده میشوند و موجب افزایش خون رسانی به بافت سلولیتی چربی شده و لاغری موضعی را به همراه دارد.

اما باید بدانید که هیچ روش لاغری ای دائمی و تضمینی نیست و در صورت عدم رعایت رژیم غذایی و ورزش برگشت چربی ها قطعی خواهد بود. اما در صورت تداوم استفاده از نخ ها بازگشت چاقی مهار خواهد شد.

برای کاهش وزن چه کنیم؟

لاغری با نخ لاغری یا همان امبدینگ یکی از کم‌هزینه‌ترین و کم‌دردترین روش‌های لاغری شناخته شده است. البته امبدینگ به عنوان یکی از زیر شاخه‌های طب سوزنی علاوه بر کاربرد در لاغری موضعی برای رفع چین و چروک‌های صورت و همچنین کاهش درد در نقاط مختلف بدن کاربرد دارد. کاهش وزن با نخ یکی از بهترین روش‌هایی است که عوارض بسیار کمی داشته و می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

امبدینگ شکم می‌تواند اشتها را، به خصوص در بیماران مبتلا به کم کاری تیروئید کاهش دهد. در نتیجه از تولید چربی اضافی جلوگیری می‌کند و به همین حاطر کاهش وزن با نخ لاغری روشی بسیار آسان است.

طب سوزنی برای لاغری

به غیر از کاشت نخ برای لاغری می‌توان از روش‌های دیگری مثل طب سوزنی نیز استفاده کرد.

طب سوزنی بدین شکل عمل می‌کند که تعدادی سوزن را در نقاط خاصی از بدن فرو می‌کنند تا با افزایش متابولیسم و گردش خون، لاغری شما رقم بخورد.

این روش یکی از کم ضررترین روش برای کاهش وزن است. به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن بیشترین تاثیر را ببنید.

طب سوزنی برای لاغری ران 

طب سوزنی فقط برای لاغری شکم و پهلو استفاده نمی‌شود بلکه برای نقاط دیگر بدن از جمله ران نیز مورد استفاده قرار می‌کیرد.

طب سوزنی برای لاغری موضعی استفاده می‌شود؛ بدین صورت که به ران شما شوک وارد می‌کنند. این شوک باعث می‌شود که رطوبت و گرمای بدن شما کاهش پیدا می‌کند و گردش خون شما بالا برود.

 اگر به درستی وارد شده باشند باعث لاغر شدن ران شما و به تعادل رسیدن وزن شما می‌شوند.

 طب سوزنی برای لاغری صورت 

یکی دیگر از کاربردهای طب سوزنی استفاده در زیبایی و جوانسازی پوست است. از طب سوزنی برای جوانسازی، تقویت عضلات و لاغری صورت نیز استفاده می‌شود.

برای صورت از سوزن‌های بسیار نازک با قطر کوچک استفاده می‌شود تا جای آن‌ها بر روی صورت باقی نماند.

با توجه به نوع بیماری هر جلسه حدود ۲۰ تا ۱۰۰ سوزن به صورت شما و در نقاط خاصی وارد می‎شود. نتایج کار را می‌توانید بعد از ۲ تا ۳ جلسه مشاهده کنید.

طب سوزنی برای لاغری شکم 

طب سوزنی برای لاغری شکم یکی دیگر از حوزه‌های پر استفاده محسوب می‌شود. یک سری سوزن‌های خاص را در نقاط خاصی از بدن که سوخت و ساز را افزایش می‌دهد فرو می‌کنند (۶ نقطه) تا ناحیه شکم شما در طی جلسات مختلف لاغر شود. این ۶ نقطه شامل:

 • نقطه تحریک کننده گردش خون
 • نقاط اطراف گوش
 • نقاط رفع کننده ورم‌های ناحیه شکمی
 • نقطه زیر زانو
 • نقطه مچ پا
 • نقطه آرنج برای کاهش چربی‌های شکمی

طب سوزنی گوش

یکی از نقاطی که طب سوزنی مورد هدف قرار می‌دهد، گوش است. متخصصان طب سوزنی معتقدند که فرو کردن سوزن در نقاط خاصی از گوش باعث کاهش اشتها می‌شود.

از این نقطه برای افرادی که قصد ترک سیگار را دارند نیز استفاده می‌شود.